Купить Ежедневник недатированный AMAZONIA, A6, 288стр. зеленый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный AMAZONIA, A6, 288стр. зеленый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:

На складі 180.00
180.00 грн.

  • Виробник: Buromax
  • Модель: BM.2612-04
  • Артикул: BM.2612-04

Доставка и оплата
Доставка и оплата
Условия возврата и обмена
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Тверда обкладинка щоденника AMAZONIA виготовлена з високоякісної штучної фактурної шкіри з фактурою, що імітує шкіру змії. Ще більше елегантності щоденнику додає тонований сріблом зріз і лясе в колір обкладинки.  Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з цим його власник не залежить від певних дат - адже недатований щоденник дозволяє вести нотатки без врахування хронології у вільному порядку.  Внутрішній блок: офсет білого кольору щільністю 70 г/м² Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Дві мови: українська та російська Планінг Організатор часу з 7:00 до 20:00 Лист для внесення особистих даних Алфавітна книга Таблиця відстаней між обласними центрами України Телефонні коди міст країн СНД Міжнародні знаки відповідності Карта України та світу на форзацах Щоденник BUROMAX формату А6 завжди буде під рукою! Компактний розмір дозволяє носити його з собою,

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами