Купить Ежедневник недатированный CREDO, A5, фиолетовый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный CREDO, A5, фиолетовый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:
Щоденники Buromax - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Недатований щоденник CREDO виготовлений штучної шкіри, матеріалу чиє якість говорить сама за себе. Приємний на дотик довговічний аксесуар для особистих або ділових записів, який підкреслить діловий стиль і стане незамінним помічником завдяки продуманому функціоналу. У щоденнику передбачений розворот для банківських і візитних карток в обкладинці на внутрішній стороні, ергономічний хлястик і завіс для ручки. Внутрішній блок кремового кольору з перфорованими відривними куточками Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку. Незмінна класика в щоденниках з функціональним внутрішнім блоком і ляссе. Ляссе виконує роль закладки, тому знайти потрібну сторінку стає в рази легше і швидше. Внутрішній блок: офсет кремового кольору щільністю 70 г/м² Друк блоку в 2 кольори:

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами