Купить Ежедневник недатированный DONNA, A4, капучино оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный DONNA, A4, капучино оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:

На складі 255.70
255.70 грн.

  • Виробник: Buromax
  • Модель: BM.2096-32
  • Артикул: BM.2096-32

Доставка и оплата
Доставка и оплата
Условия возврата и обмена
Щоденники Buromax - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Недатований щоденник DONNA виготовлений зіштучної лакової шкіри з поролоном і декоративною строчкою. Рішення з використанням в дизайні декоративної строчки, а також вдало підібрані кольори лінійки моделей в комплексі роблять щоденник незамінним помічником у плануванні дня і модним аксесуаром. У щоденника внутрішній блок кремового кольору з перфорованими відривними куточками. Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку. Незмінна класика в щоденниках з функціональним внутрішнім блоком і ляссе. Ляссе виконує роль закладки, тому знайти потрібну сторінку стає в рази легше і швидше. Внутрішній блок: офсет кремового кольору щільністю 70 г/м² Перфоровані куточки для зручного використання Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Дві мови: українська та російська Планін

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами