Купить Ежедневник недатированный ROMANTIC, A5, бирюзовый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный ROMANTIC, A5, бирюзовый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:

На складі 81.50
81.50 грн.

  • Виробник: Buromax
  • Модель: BM.2040-06
  • Артикул: BM.2040-06

Доставка и оплата
Доставка и оплата
Условия возврата и обмена
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Високоякісна тверда поліграфічна обкладинка з ламінацією soft touch та вибірковим нанесенням УФ-лаку щоденника ROMANTIC виконана у ніжному, романтичному, жіночому дизайні. Закладка-лясе білого кольору допоможе швидко знайти необхідну сторінку, щоб звірити, відкоригувати або доповнити плани.   Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з цим його власник не залежить від певних дат - адже недатований щоденник дозволяє вести нотатки без врахування хронології у вільному порядку.   Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 70 г/м² Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Дві мови: українська, російська  Аркуш для внесення персональної інформації Планінг на рік Організатор часу з 7:00 до 21:00 Інформаційно-довідковий блок: телефонні коди міст СНД, літерні автомобільні коди країн, таблиця відстаней між обласними центрами України, довідник систем

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами