Доставка і оплата

 

Інформація про доставку і оплату
Оплата замовлень:

Після обробки замовлення, в разі потреби, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення адреси доставки і способу оплати.

Для юридичних осіб необхідно надати додаткові установчі документи для для вашої бухгалтерії ми надамо весь спектр бухгалтерських документів включаючи Податкові накладні.

Варіанти оплати замовлення:

1. Безготівковий.

На підставі рахунку фактури, який буде висланий вам на електронну адресу після оформлення замовлення, в касі будь-якого банку України або платіжним дорученням;

Через термінали I-Box, Приватбанку, реквізити Ви отримаєте електронною поштою після оформлення замовлення

2. Платіжною картою

Через сервіс Приват24 - при виборі даного варіанту оплати ви будете автоматично перенаправлені з нашого інтернет-магазину на сервіс Приват24 де будуть заповнені всі реквізити для оплати, вам необхідно увійти використовуючи свій логін і пароль у Приват24 і здійснити оплату.

Через інші сервіси онлайн оплати використовуючи наші рекізіти, котори вам буду надані на електронну пошту за запитом, в разі необхідності.

3.Оплата готівкою при отриманні

Оплата у відділенні Нова пошта післяплатою

Оплата у нас в офісі при отриманні товару зі складу. Вам будуть надані всі необхідні документи.
Доставка замовлень:

Доставка замовлень службою Нова-пошта - згідно з тарифами транспортної компанії.

Доставка по м Вінниця - безкоштовна.

Строки доставки:

Для юридичних осіб та підприємств України терміни доставки обговорюються індивідуально з менеджером (в середньому становлять 1-2 дня).

Доставка соужбой Нова пошта - згідно графіка перевізника, маршрут і терміни доставки ви можете відстежувати на оф. сайті перевізника за номером декларації, який Вам надасть наш менеджер після відправки замовлення.

Доставка по м.Вінниця - здійснюється в той же день за умови наявності потрібних товарів зазначених в замовленні.