Купить Ежедневник недатированный CASTELLO, A5, серый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный CASTELLO, A5, серый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:

На складі 122.70
122.70 грн.

  • Виробник: Buromax
  • Модель: BM.2051-09
  • Артикул: BM.2051-09

Доставка и оплата
Доставка и оплата
Условия возврата и обмена
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Тверда обкладинка щоденника CASTELLO виконана зі штучної шкіри типу Torino з декоративним тисненням стильним геометричним візерунком у вигляді ромбів. Додатковою зручністю є гумка, яка надійно фіксує щоденник в закритому стані. Гармонійно доповнює дизайн тонований зріз і закладка-лясе в колір обкладинки. Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку. Внутрішній блок: офсет кремового кольору щільністю 70 г/м² Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Дві мови: українська та російська Планінг Організатор часу з 7:00 до 20:00 Лист для внесення особистих даних Алфавітна книга Таблиця відстаней між обласними центрами України Телефонні коди міст країн СНД Міжнародні знаки відповідності Карта України та світу на форзацах Щоденник BUROMAX формату А5  - це вибір, перевірений

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами