Купить Ежедневник недатированный EXPERT A5, зеленый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный EXPERT A5, зеленый оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:

На складі 95.10
95.10 грн.

  • Виробник: Buromax
  • Модель: BM.2004-04
  • Артикул: BM.2004-04

Доставка и оплата
Доставка и оплата
Условия возврата и обмена
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Тверда обкладинка щоденника EXPERT виготовлена з високоякісного, приємного на дотик, бумвінілу, з поролоном. Лясе білого кольору дозволяє швидко та зручно знайти необхідну сторінку, щоб звірити, доповнити або відкоригувати свої плани.  Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку. Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 65 г/м² Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Дві мови: українська, російська  Аркуш для внесення персональної інформації Планінг на рік Організатор часу з 7:00 до 21:00 Інформаційно-довідковий блок: телефонні коди міст СНД, літерні автомобільні коди країн, таблиця відстаней між обласними центрами України, довідник систем вимірювання, міжнародні знаки відповідності, знаки догляду за одягом Алфавітна книга для внесення контактів 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами