Купить Ежедневник недатированный UKRAINE, A5, синий оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Ежедневник недатированный UKRAINE, A5, синий оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:
Щоденники Buromax - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Обкладинка недатований щоденник Ukraine виготовлена ​​з ламінуванням soft touch, вибірковим нанесенням УФ-лаку і тисненням фольгою. Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку. Незмінна класика в щоденниках з функціональним внутрішнім блоком і ляссе. Ляссе виконує роль закладки, тому знайти потрібну сторінку стає в рази легше і швидше. Внутрішній блок: офсет білого кольору щільністю 65 г/м² Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Дві мови: українська та російська Організатор часу з 7:00 до 21:00 Лист для внесення особистих даних алфавітна книга Таблиця відстаней між обласними центрами України Телефонні коди міст країн СНД Міжнародні знаки відповідності Щоденник А5 формату - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з вимогами