Купить Комплект: 4 маркера + губка для сухостираемых досок оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

Купить Комплект: 4 маркера + губка для сухостираемых досок оптом и в розницу в магазине Скрепка. Доставка по Виннице и Украине.

На складі
Рейтинг:

На складі 114.70
114.70 грн.


Доставка і оплата
Доставка і оплата
Умови повернення і обміну
Маркери BUROMAX для сухостираємих дощок – прекрасні інструменти для офісних презентацій, мозкових штурмів, доповідей, а також шкільного, позакласного та домашнього навчання. Ці універсальні маркери можна використовувати для письма на різних видах презентаційного обладнання - на магнітних дошках, фліпчартах, а також для письма на блоках паперу для фліпчартів та інших гладких поверхнях. Високоякісне чорнило на спиртовій основі створене за спеціальною технологією, яка забезпечує насичене, чітке нанесення, завдяки високому вмісту кольорових пігментів та контрастності чорнил. При цьому чорнила швидко висихають, тому написи, зроблені маркером BM.8800, підходять як для правши, так і  для шульги. При цьому, чорнила легко стираються з дошок за допомогою губки або тканинних серветок.  Висока контрастність чорнил маркерів BM.8800 забезпечують добру видимість маркерів написів на різних, в тому числі, великих відстанях.  Зносостійкий пишучий вузол з гладким пористим кулевидним наконечником забезпечують насичену та чітку

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови користування сайтом і згоден з умовами