Брелок-підвіска KITE PN23-3000-3 /PN23-3000-3/
На складі
- Виробник: KITE
- Модель: PN23-3000-3
Основні характеристики
Всі характеристики
Колір:
Жовтий
Призначення:
На рюкзак
Тематика:
Патріотичні
Тип:
Брелоки-підвіски
Підвіска-брелок Kite PN23-3000 – трендовий аксесуар, який стане ефектною родзинкою вашого стилю. Неймовірно милий, якісний та мультифункціональний елемент повсякденного образу. Його можна використовувати в якості брелока для ключів, а також – як оригінальний декоративний акцент аутфіту.
Підвіска-брелок кріпиться за допомогою металевого карабіну. Швидко, легко та надійно фіксується на одязі, сумці, гаманці, рюкзаку чи інших аксесуарах.
Текстильна підвіска – неперевершений тренд стріт-стайлу, який додасть образу яскравості. Вона оздоблена ефектними патріотичними принтами з неперевершеним Псом Патроном. З кожного боку – різний малюнок, поєднаний єдиною тематикою.
Зберіть колекцію аксесуарів в патріотичній серії: комбінуйте різні підвіски та створюйте неперевершені образи.
Особливості:
розмір підвіски: 19,8х2,4 см;
фіксується за допомогою металевого карабіну – легко та надійно кріпиться;
можна використовувати як брелок чи декоративне доповнення до аксесуарів та одягу;
стильний патріотичний дизайн в офіційній ліцензії Пес Патрон – діти будуть в захваті;
текстильна тасьма з обох сторін прикрашена різними малюнками в єдиному стилі.
Категория
Колір
Жовтий
Призначення
На рюкзак
Тематика
Патріотичні
Тип
Брелоки-підвіски